Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg 20 lat temu: Komunikacja Miejska

Tak było 20 lat temu, a dokładnie 28 czerwca 2002 roku. Na przystanku autobusowym przy ul. Unii Lubelskiej zatrzymuje się autobus linii nr 2. To stary Jelcz - dziś takich już nie ma i młode pokolenie kołobrzeżan ich nie pamięta. Na ulicy Unii Lubelskiej nie spotkamy także takiego przystanku. Kiedy siadało się na schodkach sklepu, chroniło przed deszczem pod klatką przy ul. Giełdowej 1. Dziś, jest tu nowoczesna, przeszklona wiata przystankowa. Do historii przeszła także trasa linii nr 2, która kursowała z ówczesnej ulicy Kniewskiego (dziś Jagiellońska) do Podczela - obecnie łączy Radzikowo ze wschodnią częścią uzdrowiska (Arka). A na koniec ciekawostka: na autobusach nie było loga, którym obecnie spółka się posługuje, pojazdy były oznaczone jedynie herbem Kołobrzegu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama