Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg 20 lat temu: nadanie imienia dębowi

Wakacje to trochę więcej czasu, przynajmniej dla niektórych, aby poczytać o historii miasta czy powiatu. Dlatego w ramach artykułów historycznych, będziemy publikować zdjęcia-wspomnienia z naszego archiwum, właśnie sprzed dwóch dekad.

Dzień 8 czerwca 2002 roku, Puszcza Rymańska. Trwa uroczystość nadania imienia Bogusław, znajdującemu się tam 600-letniemu dębowi. W uroczystości bierze udział Ryszard Ławrynowicz, starosta kołobrzeski (z lewej). Za nim widoczny jest Stanisław Tomczak (ś.p.), zastępca prezydenta Kołobrzegu ds. gospodarczych. Z prawej, Antoni Szarmach (ś.p.), radny Rady Powiatu Kołobrzeskiego. To jedna z kilkunastu uroczystości na terenie powiatu kołobrzeskiego, dzięki której upamiętnione zostały pomniki przyrody i dzięki temu spopularyzowane na nowo w lokalnych społecznościach.

Fot. P. Gryń

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama