Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

5 grudnia 2022    |    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
5 grudnia 2022    
    Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Uczniowie będą pracować przy T34Uczniowie z ZS im. Macieja Rataja, będą pomagać przy remoncie zabytkowego czołgu T34-85. Młodzież z klasy o profilu wojskowym, ale nie tylko, przystąpi do prac już w maju.


Prace prowadzone są w warsztacie Stanisława Rojka w Gościnie w ramach projektu realizowanego przez Fundację Historia Kołobrzegu i Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Kołobrzeg. Obecnie, trwa kompletowanie części. W sobotę, z czołgu zostanie zdjęta wieża i rozpocznie się wielkie czyszczenie tzw. wanny.

W maju, niezbędne będzie przygotowanie czołgu do malowania. Tu z pomocą przyszli uczniowie z ZS im. Macieja Rataja. Czeka ich wielkie czyszczenie i opukiwanie. Po pomalowaniu wszystkich elementów i zamontowaniu silnika, czołg pojawi się na II Zlocie Zimnowojennym, który odbędzie się w dniach 16-17 lipca w Kołobrzegu.

Uczniowie będą pracować przy T34

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama