Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dyskutują nad historią miastaZ inicjatywy Uniwersytetu Szczecińskiego i oraz LO im. M. Kopernika, w Kołobrzegu odbywa się konferencja naukowa "Kołobrzeg w 70-leciu - od niemieckiej przeszłości do polskiej tożsamości 1945-2015".


To kolejna konferencja tego typu w ostatnich latach, organizowana w naszym mieście. Spotkanie naukowców nie ma wiodącego tematu, a referaty omawiają m.in. tematykę wojskowości, muzealnictwa, polityki i mediów. Wyniki swoich badań przygotowali m.in. badacze kołobrzescy: Hieronim Kroczyński, Łukasz Gładysiak, Edward Stępień czy Robert Dziemba, ale także naukowcy ze Szczecina, Poznania, Bydgoszczy czy Krakowa. Konferencję przygotowali dr Radosław Ptaszyński i mgr Jakub Suchy.

Dyskutują nad historią miasta
Dyskutują nad historią miasta

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama