niedziela, 31 grudnia 2017
START 23:30
wtorek, 02 stycznia 2018
START 18:00
niedziela, 07 stycznia 2018
START 17:45
sobota, 13 stycznia 2018
START 18:00
Ogłoszenia ***  Części do Simsona  (Motoryzacja)  ***  sprzątanie  (Dam Pracę)  ***  Recepcjonistka/Recepcjonista  (Dam Pracę)  *** 

W Zieleniewie płonęła sadza w kominie

W nocy strażacy otrzymali wezwanie do pożaru budynku w Zieleniewie. Okazało się, że płonęła sadza w kominie. Do gaszenia pożaru użyto podnośnika.


Pożarem objęte było pomieszczenie kotłowni, dodatkowo paliła się sadza w przewodzie kominowym. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru w kotłowni i sadzy w kominie. Najprawdopodobniej ogień, który wywołał pożar, wydostał się z przewodu dymowego, łączącego piec centralnego ogrzewania z kominem. Na skutek oddziaływania ognia na konstrukcję komina, strażak kierujący działaniem ratowniczym wydał decyzję zakazującą użytkowania uszkodzonego elementu. W akcji uczestniczyli strażacy z Kołobrzegu, Starego Borku i Korzystna.

Tekst i fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież