Poznanianka1
Poznanianka2
Ogłoszenia ***  Profesjonalne strony www w atrakcyjnych cenach!  (Usługi)  ***  Kupujemy Zadłużone Spółki tel. 601-685-195  (Kupię)  ***  Remonty  (Usługi)  *** 

W Zieleniewie płonęła sadza w kominie

W nocy strażacy otrzymali wezwanie do pożaru budynku w Zieleniewie. Okazało się, że płonęła sadza w kominie. Do gaszenia pożaru użyto podnośnika.


Pożarem objęte było pomieszczenie kotłowni, dodatkowo paliła się sadza w przewodzie kominowym. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru w kotłowni i sadzy w kominie. Najprawdopodobniej ogień, który wywołał pożar, wydostał się z przewodu dymowego, łączącego piec centralnego ogrzewania z kominem. Na skutek oddziaływania ognia na konstrukcję komina, strażak kierujący działaniem ratowniczym wydał decyzję zakazującą użytkowania uszkodzonego elementu. W akcji uczestniczyli strażacy z Kołobrzegu, Starego Borku i Korzystna.

Tekst i fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież