Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

WOŚP w obiektywie Karola SkibyMróz i wiejący zimny wiatr nie odstraszyły gorących serc kołobrzeżan. 18-sty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy należy zaliczyć do udanych. Oczywiście, ważne są zebrane pieniądze, choć tych na koncie kołobrzeskiej Orkiestry jest niemało, liczy się przede wszystkim współpraca i dobra zabawa.
Przed ratuszem uwijali się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej "Tryton" razem z ratownikami z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa. Chętnych do zobaczenia sprzętu i spożycia gorącej grochówki, która co tu dużo ukrywać rozgrzewała z miejsca - nie brakowało. A niedaleko ratusza, na ulicy Mariackiej, swój krami jak zwykle rozstawiła Basia Biela i Przyjaciele. Była gorąca herbata, bigosik, swojskie jedzonko, a w tej temperaturze był to najbardziej poszukiwane wiktuały w całym mieście.
Najzimniej było oczywiście nad samym morzem. Przy molo można było przejechać się sprzętem pancernym. Jeśli idzie o wojsko, to nie brakowało komandosów, ale także drużyny wojów z Michałem Ostrowskim "Ostromirem" na czele. Na scenie publiczność rozgrzewali muzycy, choć w pewnym momencie wszystkich do szpiku kości zmroziły morsy, które pomimo takiego zimna z wielką chęcią popływały w Bałtyku.

ZOBACZ FOTOGALERIĘ KAROLA SKIBY, KTÓRY UWIECZNIŁ NAJCIEKAWSZE CHWILE 18 FINAŁU WOŚP W KOŁOBRZEGU

Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama