Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pojazdy, auta, zabytki, paradaW sobotę wystartowała z Gościna IX parada pojazdów zabytkowych pt. "A może morze". Zawitała ona do kilku miejscowości nadmorskich, w tym do Kołobrzegu.


Od godziny 10 w Gościnie można było powąchać zapach spalin słynnej "skarpety" odpalić "kaszlaka" za pomocą rozrusznika krajowej myśli technicznej oraz zwiedzić milicyjną nyskę od środka - jednym słowem  przenieść się w czasy PRL. Prezentowane samochody polskie jak i zagraniczne wraz z eksponatami związanymi z poprzednią epoką cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców Gościna. Następnie, parada zawitała do Kołobrzegu. Zabytkowe auta stanęły pod latarnią morską.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii autorstwa Maćka Grali i Maćka Hryba.


 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama