Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

marsz podborsko

W miniony weekend, Muzeum Oręża Polskiego zorganizowało II Zimowy Rajd Pieszy Rekonstruktorów "Winter Warz 2021". Przebiegał on przez lasy otaczające magazyn amunicji jądrowej w Podborsku. Ponad 20 rekonstruktorów w kilku grupach (ze względów epidemicznych) wyruszyło z Bukówka i skończyło rajd pod Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku. Osoby w mundurach reprezentowały różne siły zbrojne bądź organizacje państw biorących udział w zimnej wojnie. Do przejścia mieli 16 kilometrów.

Projekt finansowo i rzeczowo wsparło Miasto Białogard oraz Gmina Tychowo. Współtwórcami rajdu byli: Stowarzyszenie Hereditas Pomeraniae - Dziedzictwo Pomorza, Stowarzyszenie Historyczne Pochodnia, Stowarzyszenie Parva Patria oraz Studio Historyczne Huzar.

Fot. Bartosz Janiczek (Rekografia) i Katarzyna Mazur (Studio Historyczne Huzar)

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama