Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kotwica-azsMecze pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a AZS Koszalin cieszą ogromną popularnością. Nie tylko kibice tłumnie zjeżdżają na mecze swoich drużyn, ale także zwykli fani i miłośnicy piłki koszykowej, w bardziej licznym gronie lubią popatrzeć na zmagania obu drużyn. Nie inaczej było podczas styczniowego meczu. Hala Milenium była wypełniona po brzegi, a biletów zabrakło na długo przed spotkaniem Czarodziejów z Akademikami.
Atmosfera była bardzo gorąca. Po stronie Kotwicy widać było emocje związane z ostatnimi przepychankami w klubie w związku z nieudaną próbą zmiany trenera. AZS podszedł do meczu z marsze. Ostatnie wyniki koszalinian dają im mocną przewagę psychologiczną. Tymczasem w Kołobrzegu zagrano bardzo dobry mecz. Niestety, słabsza Kotwica po raz kolejny musiała ulec silniejszemu rywalowi z Koszalina.
Zobacz fotografie z meczu w wykonaniu Karola Skiby.Polecamy więcej zdjęć w naszej bazie fotogalerii na informacje kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama