Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

zalany kołobrzeg

Trwa usuwanie skutków ulewy, która dziś po południu przeszła nad Kołobrzegiem. W akcji wypompowywania wody na terenie miasta biorą udział strażacy z JRG Kołobrzeg i OSP Ustronie Morskie. Ciśnienie wody w kanalizacji było tak duże, że na skrzyżowaniu ulicy Łopuskiego i Lotniczej w powietrze wyleciała klapa studzienki. Przeleciała ponad 2 metry. Policja zamknęła część ulic. Nieprzejezdna jest ulica Łopuskiego, Radomska i Lotnicza. Zalało Aleję Jana Pawła II, ul. Łopuskiego, Szpitalną, Rzeczną. Zalanych jest wiele budynków, nie tylko w centrum miasta, ale także w strefie uzdrowiskowej. W tym miejscu będziemy umieszczali relację z akcji strażaków i tereny objęte ich działaniem.

W Dębicy uszkodzone zostało drzewo. Zalane zostały także tereny przy ul. Różanej w Zieleniewie.

Zalana została ulica Zdrojowa. Utknęły tam pojazdy. W ich wyciąganiu niezbędna była pomoc drogowa. Jedno z aut zostało zalane. W ciągu ostatnich 3 godzin strażacy wyjeżdżali już 70 razy.

Zalało restauracje w kołobrzeskim porcie, przy ul. Towarowej i Morskiej. Zalało archiwum Urzędu Pracy, a także piwnice przy ul. Rybackiej. Strażacy interweniowali przy powalonych drzewach, m.in. przy kortach tenisowych. Zalało także ulicę Frankowskiego. Wypompowywano wodę z niektórych podziemnych garaży, do których dostała się woda, podtapiając je, a także z lokali i domów przy ul. Wylotowej.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama