Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

sunrise,2015,kołobrzegZa nami mega sobotnia noc z Sunrise Festival. Główna część imprezy jak co roku stała na najwyższym poziomie. Nie zabrakło urozmaiceń i pirotechniki.


Po zmierzchu, fenomenalnym setem ostatnich śpiących festiwalowiczów obudził Michael Calfan, autor hitu Treasured Soul, którego nie zabrakło również w amfiteatrze. Po nim, przyszedł czas na przygotowany przez Fafaqa i Skytecha Megamix z pokazem sztucznych ogni, który przygotował publiczność na największe gwiazdy wieczoru. Wypełniony po brzegi parking przed amfiteatrem wprost zwariował na punkcie sióstr Nervo, a pałeczkę po nich przejął Steve Aoki, który swój świetny set urozmaicił tradycyjnym rzucaniem w ludzi pod sceną tortami. Sunrise Festival kończył się setem R3haba, do którego na scenie dołączyli closing dj's, czyli Fafaq i Skytech, którzy też jako ostatni zagrali w tym roku na scenie na parkingu.

Jak wyglądała sobotnia impreza możecie zobaczyć na zdjęciach autorstwa Marty Pniewskiej i Kacpra Pajora.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama