Ogłoszenia ***  Wycinka Drzew Forest  (Usługi)  ***  Volkswagen Golf IV 1.4 16V benzyna 2001r.   (Motoryzacja)  ***  WYCIECZKI Z PTTK KOŁOBRZEG  (Inne)  *** 

Harcowali w "Żabce"

W środę po godzinie 16 pracownicy sklepu "Żabka" przy ul. Słowińców wezwali ochronę "Lex Crimen". Powodem była awantura w sklepie, którą wszczęło dwóch mężczyzn. Z naszych informacji wynika, że po próbie kradzieży towaru, dopuścili się zniszczenia wyposażenia sklepu. Na miejscu mężczyźni zaprzeczali zarzutom.


Sklep "Żabka" przy ul. Słowińców jest doskonale znany kołobrzeskiej policji, która nie narzeka na brak pracy w samym obiekcie, jak i poza nim. Jak udało nam się ustalić, często dochodzi tam do awantur i prób wyniesienia towaru, zwłaszcza alkoholu. W środę, na wezwanie pracowników stawili się ochroniarze, którzy dokonali zatrzymania celem przekazania policji osób podejrzanych o zniszczenie wyposażenia sklepu i zakłócenie porządku publicznego. Na miejsce szybko przybyła policja, która zajęła się wyjaśnianiem sprawy.

Komentarze  

0 #1 smyczek22 2010-05-13 19:12
I tak oto beknie słynny na dzielnicy 'Busola'.
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież