Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

reklama

reklama

Otrzymaliśmy stanowisko Koła NSZZ "Solidarność" przy Urzędzie Pocztowym w Kołobrzegu. Niniejszym zamieszczamy je dla informacji naszych Czytelników.
Zebranie członków koła nr 4 NSZZ Solidarność przy UP Kołobrzeg 1 wyraża zdecydowany sprzeciw wobec nieprzemyślanych w racjonalny sposób decyzji prowadzących do realnego pogorszenia jakości usług i utraty kolejnej części rynku pocztowego.


Drastyczne ograniczenie etatów w jednej z niewielu miejscowości mających potencjał turystyczny jak też uzdrowiskowy w fazie zaawansowanego rozwoju i nieprzerwanych inwestycji prowadzi w linii prostej do zmarginalizowania istnienia usług oferowanych przez Pocztę Polską na tak podatnym gruncie biznesowym. Zatem rażącym zdaje się być niezauważanie naturalnych wyróżników stanowiących spoiwo współistnienia i samonapędzania dla tych branż. Ograniczona  gotowość placówek Poczty Polskiej do obsłużenia ruchów turystycznych w rozbiciu na cały rok , bo taki obecnie mamy obraz sezonowości, będzie kreować negatywny obraz Poczty poprzez przedstawicieli biznesu wypoczywających na naszym terenie a próbujących skorzystać z naszych usług na zasadach wykształconych w swoim życiu zawodowym stawiając na jakość, fachowość i minimalną stratę czasu.
Poczta Polska ratując swój byt nie powinna być ślepa na zmiany zachodzące w dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie polskim. Można się zgodzić z tezą że w dobie kryzysu światowego i przejściowego załamania większości usług należy dokładniej przeglądać wydatkowanie środków na cele luksusowe takie jak budowa nowych siedzib czy też organizowanie „pustych imprez” jednak nie powinna gasnąć troska o podstawowe źródło dochodu.

W imieniu zebranych
Przewodniczący Koła
Wiesław Królikowski

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama