Broken Clouds

12-14.02.2024, godz. 13:00-18:00, Biblioteka ul. Frankowskiego 3
Wstęp: 12+
Ograniczona liczba miejsc.

Miłośnicy Kociaków i Książek!
Zapraszamy do naszej społecznej kociej kawiarni „KOCIELOVCIE”. Siedem niesamowitych Kotków czeka na Wasze serca i przytulne domy. To nie tylko futrzaki pełne energii i spragnione miękkich kolan, ale również prawdziwi czytelnicy – idealni towarzysze do spędzania czasu z ulubioną książką.
Jeśli marzysz o miłym towarzystwie podczas czytania i chcesz pomóc kotkom znaleźć swoje wymarzone domy, wpadnij do naszej kociej kawiarni w bibliotece. Tam czeka na Ciebie aromat świeżej kawy i ciasta, przytulne miejsce do czytania, posłuchania ciekawych prelekcji edukacyjnych oraz oczywiście urocze kotki, które z radością przywitają cię mruczeniem.
Pamiętajcie, adopcja to nie tylko zmiana życia kota, ale również możliwość odkrywania nowych przygód i dzielenia się miłością. Niech nasza kocia kawiarnia stanie się miejscem, gdzie zacznie się nowy rozdział w życiu tych wyjątkowych milusińskich.

Zapraszamy również na codzienne warsztaty dla każdego- kocie akcesoria, walentynkową sesję zdjęciową (12, 14.02.), tarota miłosnego (13.02.), Silent Disco dla mruczków (13.02).

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny.

Mile widziana karma dla kotów wolno żyjących lub datek na rzecz Schroniska dla Zwierząt REKS w Kołobrzegu.