Broken Clouds

27 kwietnia 2024    |    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
27 kwietnia 2024
    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

informacje kołobrzeg, diune,hotelKołobrzeski Diune Hotel***** otwarty kilka tygodni temu, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów. To wysoka jakość za naprawdę przystępną cenę.

Dziś hotel został udostępniony do zwiedzenia dziennikarzom. Diune Hotel***** & Resort łączy w sobie prostotę międzywojennego modernizmu architektury ze stylową elegancją wnętrz nawiązującą do art déco. Goście mają do dyspozycji 61 klimatyzowanych pokoi podzielonych na 5 kategorii. Atutem obiektu jest luksusowe wyposażenie, ale dobrane ze smakiem. Ponadto, doskonała lokalizacja przy szerokiej, piaszczystej plaży oraz widok na morze przyciągają tych, którzy chcą być jak najbliżej natury. Hotel osłonięty zielenią Parku Nadmorskiego idealnie wpisuje się w marynistyczny krajobraz kurortu.

informacje kołobrzeg, diune,hotel