Ogłoszenia
***  Zatrudnimy pokojowe  (Dam Pracę)  ***  Zatrudnimy kelnerów/barmanów  (Dam Pracę)  ***  SPRZEDAM MIESZKANIE 3-POK. TYLKO 190 TYS.  (Mieszkania)  *** 

Z czego lali wczoraj nasi radni (video)

informacje kołobrzeg, sesja, radniRadni miejscy musieli wczoraj skrócić porządek obrad, żeby czarna noc ich nie zastała. Dopisywał im za to humor i to w niejednym temacie sesyjnym.


Sesja to z zasady powaga i praca nad prawem lokalnym. Ale gdy procedowanie uchwał się przedłuża, bywa wesoło. I tak radny Henryk Bieńkowski zainteresował się, czy w przetargu na zakup mieszkania będą mogli stanąć obywatele nie mający obywatelstwa polskiego. W szczegółach wyjaśnił, czy na przykład mieszkanie będzie mógł kupić Schumacher. Głos z sali: "Jak się obudzi". W innym miejscu, radny Henryk Bieńkowski wypowiadając stanowisko w sprawie uchwały stwierdził, że klub jest przeciwny zalecaniu się do prezydenta. Ktoś krzyknął: "Gender". Na pytanie radnej Doroty Oyedemi, czy ten budynek musi być taki wysoki, padł komentarz, że tak, bo dzięki temu powstrzymuje smród. Ktoś na sesji rzekł jeszcze: "Pan sobie robi jaja", ale nie odnotowaliśmy kto do kogo. Było wesoło.




 

Komentarze  

#1 Martaa 2014-01-31 18:29
Tytuł fatalny!
Cytować
#2 An. 2014-01-31 18:40
Chociaż im jest wesoło :/
Cytować
#3 sołtys 2014-01-31 19:13
Cytuję Martaa:
Tytuł fatalny!


tytuł jak najbardziej adekwatny do zachowania radnych którym wladza odbija

a tekst Bieńkowskiego o szumacherze to skandal
Cytować
#4 Dewotka 2014-01-31 20:08
Tytuł wulgarny i prostacki.. Wstyd !! Już zrobiłam skany i wysyłam w Polskę !!
Cytować
#5 johny 2014-01-31 20:20
Cytuję Dewotka:
Tytuł wulgarny i prostacki.. Wstyd !! Już zrobiłam skany i wysyłam w Polskę !!


strażnicy moralności czuwają
Cytować
#6 Jacek11 2014-01-31 20:46
Do johny
Nie "moralności" a kultury słowa, która jest ważnym elementem kultury narodowej.
Cytować
#7 sołtys 2014-01-31 20:50
Cytuję Jacek11:
Do johny
Nie "moralności" a kultury słowa, która jest ważnym elementem kultury narodowej.


kłania się G. Zapolska i "Dulszczyzna"
chyba czytałeś streszczenie buehehehe
Cytować
#8 GI Joe 2014-01-31 20:52
Jak ktoś trafnie powiedział...Ja cy politycy taki naród.
Brutalna prawda o nas wszystkich.
Cytować
#9 Źle 2014-01-31 20:55
Cytuję GI Joe:
Jak ktoś trafnie powiedział...Jacy politycy taki naród.
Brutalna prawda o nas wszystkich.

Jaki naród tacy politycy!
Cytować
#10 Grzegorz1 2014-01-31 20:58
Ci radni zlewali wyborców 3 lata i nagle sobie o nas przypominają no bo ktoś musi ich wybrać. ZLEWAJĄ. Też komuś się to nie podoba? Kultura języka o czym wy bredzicie. Nie potraficie własnych dzieci nauczyć mówić po polsku posłuchajcie na ulicy. Takie kwiczenie na życzenie.
Cytować
#11 iks 2014-01-31 20:58
Obejrzałem trzecią część i radni nie lali. ONI RŻELI! A jeden się opluł z tego wszystkiego.
Cytować
#12 Jacek11 2014-01-31 21:13
admin: byłeś wcześniej ostrzegany, twoje konto zostaje zablokowane
Cytować
#13 robinhut 2014-01-31 21:58
Śmiech to zdrowie.
Cytować
#14 bravon 2014-01-31 22:01
Cytuję robinhut:
Śmiech to zdrowie.


a ze ktos sie posikal to jego sprawa co nie?
Cytować
#15 kolo 2014-01-31 22:30
Bieńkowski z PiS-em nie poparli zmiany do budżetu na zapisanie kasy na przebudowę ul. Rzecznej. Skandal, działają wbrew interesom miasta!!!
Cytować
#16 taki owaki 2014-02-01 05:31
Z termosów lali.... i z butelek też.
Płyn rozweselający.
Cytować
#17 europejczyk 2014-02-01 09:44
podoba mi sie ta reklama wyborcza obecnych radnych
ZAPAMIĘTAMY

jesienią
Jaka praca(służba społeczeństwu)t ak płaca-głosy wyborców
Cytować
#18 Wer 2014-02-01 10:00
Radni są już zmęczeni piastowaniem funkcji, kombinatorstwem , układaniem się w trudnych sprawach i działaniem w interesie grupy inwestorów lecz ze szkodą dla miasta. Do końca tej kadencji już niewiele pozostało czasu, ale wiele szkody może ten skład rady jeszcze uczynić dla przyszłości miasta. Dobrze byłoby gdyby powstrzymali się już, przynajmniej od uchwalania jakichkolwiek ważnych uchwał i spokojnie dotrwali do końca.
Cytować
#19 Mieszkaniec 321 2014-02-01 11:26
Cytuję kolo:
Bieńkowski z PiS-em nie poparli zmiany do budżetu na zapisanie kasy na przebudowę ul. Rzecznej. Skandal, działają wbrew interesom miasta!!!

Nie byli przeciw zapomniałeś dodać.
Cytować
#20 szczepw 2014-02-01 18:08
Trzeba w tym miejscu wybudować wieżowiec aby zasłonił tą "szkaradną" kolegiatę. A czy u nas jest plac do różnego rodzaju uroczystości/ czasowo parking/?Czy w tym mieście jest niepotrzebny
Cytować
#21 xdd 2014-02-01 19:22
A ja wczoraj dodalam komentarz,że tytuł artykułu świadczy o poziomie redaktorka i.... komentarz usunięto....
Cytować
#22 ciekawski 2014-02-01 19:36
Cytuję xdd:
A ja wczoraj dodalam komentarz,że tytuł artykułu świadczy o poziomie redaktorka i.... komentarz usunięto....

A przestań, kto to widział? Nie wydawało się Tobie?
Cytować
#23 maria 2014-02-06 11:22
Super zabawa na koszt mieszkańców.
Cytować
#24 PEPE 2014-02-06 13:34
Żart o Schumacherze... Boki zrywac. Tylko polmozgi z rady miasta mogly blysnac takim dowcipem.
Cytować