29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

informacje kołobrzeg, maja, grzegorz, hyżyI tym razem śpiewającemu małżeństwu z Kołobrzegu udało się przejść do kolejnego odcinka programu TVN X-Factor. Trzymamy za nich kciuki.

Maja i Grzegorz Hyży to małżeństwo dotąd raczej nie znane w świecie celebrytów i gwiazd polskiej sceny muzycznej. Program X-Factor w którym wspólnie postanowili wystartować otworzył im drzwi do kariery, sukcesów na rynku i sławy. Grzegorz i Maja to dwoje wspaniałych, młodych ludzi ,których przygoda ze śpiewaniem zaczęła się niedawno, a szansa przed którą stanęli, jest dla nich wyzwaniem i nadzieją na rozwój kariery muzycznej.

Grzegorz (26 lat)urodził się w Gnieźnie i tam spędził dzieciństwo. Po zdaniu matury wyjechał na dwa i pół roku do Irlandii. Po powrocie grał z zespołem autorskim, "BrytFunky". Po roku wspólnej działalności muzycznej zespół się rozpadł, a Grzegorz założył nowy zespół "Grzegorz Hyży & Band". Po pierwszych koncertach band ma coraz więcej fanów. Ich działalność muzyczna opiera się głównie na graniu coverowym w małych klubach. Grzegorz w graniu kocha przede wszystkim kontakt z ludźmi. Zagrał już ponad 60 koncertów i bardzo chciałby w ten sposób zarabiać na życie. Aż trudno w to uwierzyć, że Grzegorz Hyży jest samoukiem i śpiewa dopiero od trzech lat! Jak podaje TVN, jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy podczas Jam Session w Poznaniu, za namową kolegów wskoczył na scenę i... po prostu zaczął śpiewać. Jego wykonanie utworów Use Somebody zespołu Kings Of Leon, Wonderwall Oasis czy „I Don't Wanna Miss a Thing” Aerosmith, należy do najlepszych w historii polskiej edycji muzycznego show.

Z Mają (Krygier)obecnie Hyży-(24 lata) poznali się przez wspólną koleżankę i ich znajomość trwała przez parę lat, ale tak naprawdę, tak szczerze poznali się dopiero na karaoke w Poznaniu. Tam zaczęli razem rozmawiać na takie bardziej osobiste tematy i się zbliżyli wtedy do siebie. Grzegorz zaśpiewał i zadedykował Mai piosenkę ,co ją urzekło i był jakiś błysk w oku, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

Maja Hyży jest kołobrzeżanką od urodzenia i tu aktualnie mieszka, ale w przyszłości chciałaby się przeprowadzić do Poznaniu lub Warszawy, by móc się szerzej realizować wokalnie i artystycznie.  Jest zwykłą dziewczyną, która próbuje dogonić swoje marzenia będąc jednocześnie matką przecudownych bliźniaków (Wiktora i Alexandra).

Życie bez muzyki było by taką pustką, która by ją przerażała, każdego dnia. Muzyka jest dla niej wyciszeniem, jest momentem egzystencji i czasami motorem do walki o swoje. Muzyka w jej życiu była obecna od zawsze. Jako 4-latka na święta Bożego Narodzenia miałam swój debiut sceniczny, gdzie wykonała utwór „Mam pajaca ogromnego”. Natomiast na poważnie muzyką zajęła się jakieś 4 lata temu. Zaczęła muzyką zarabiać i odkrywać siebie na nowo. Aktualnie współpracuje z muzykiem, gitarzystą Adamem Herbowskim, z którym gra covery. Natomiast w swoich skromnych czterech ścianach zaczęła tworzyć własne teksty i własną muzykę.

Faworytkę X Factor, Maję Hyży, na Facebooku wspiera już prawie 50 tysięcy osób! Ale Maja może też liczyć na wsparcie przyjaciół, z którymi zdjęcia zaprezentowała fanom. Gdyby to zależało od liczby fanów na Facebooku, Maja wygrałaby X Factor 2013 już teraz! Prawie 50 tysięcy widzów programu X Factor 3 polubiło jej fanpage w serwisie Facebook. To niemal jedna trzecia fanów samego show X Factor 3 w tym serwisie społecznościowym! Maja Hyży dba o swoich internetowych fanów. Dzieli się z nimi emocjami, przemyśleniami i zdjęciami.

Mai Hyży w czasie programu towarzyszył nie tylko mąż, Grzegorz Hyży, który rywalizuje z nią o zwycięstwo i był dla niej wsparciem ,ale także koleżanki i wierne fanki z Kołobrzegu. To właśnie one trzymały w czasie show transparent z napisem: "MAJA! CZAS I PORA WYGRAJ X FACTORA". Jest osobą mało wierzącą w siebie i potrzebne są jej miłe słowa . Maja podkreśla, jak dużym wsparciem jest dla niej Kuba Wojewódzki – opiekun grupy najmłodszych wokalistów.

Nagroda w programie jest 100 000zł,samochód i kontrakt płytowy.Za nami już trzy odcinki programu na żywo. Teraz każde z nich żyje programem, chce skorzystać z tych swoich 5 minut. Na tym się skupiają. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki.

Cały tydzień można głosować  na Maję wysyłając SMS na numer: 7326 o treści: 9 (koszt smsa to 3,69 z VAT)lub zadzwoń na numer 704 307 009 (koszt połączenia 3,92 zł z VAT). Na Grzegorza -wyślij SMS o treści 8 na numer 7326 (koszt 3,69 zł z VAT)  lub zadzwoń na numer 704 307 008 (koszt połączenia 3,92 zł z VAT)  Każdy SMS będzie liczony na następny odcinek programu.  Zachęcamy! Głosujcie!

informacje kołobrzeg, maja, grzegorz, hyży