9°C

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

To kolejny mecz Kotwicy Kołobrzeg w Pucharze Polski. Tym razem przed nami przeciwnik pierwszoligowy. Ostatnio wygraliśmy wysoko, a jak będzie tym razem? Zapraszamy do obserwowania relacji z meczu. Odświeżamy przez F5.

KOTWICA KOŁOBRZEG - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:3

19:57
Sędzia kończy mecz. Kotwica przegrywa i odpada z Pucharu Polski.

19:57
Kolejne strzały na bramkę Kotwicy. Bronimy się.

19:55
Piękna akcja Kotwicy, ale Chojniczankę przed utratą bramki ratuje słupek. Strzelał Jakub Poznański.

19:53
Niebezpieczna akcja Chojniczanki. Od utraty bramki ratuje nas Błąkała. Rzut rożny dla gości. Zamieszanie pod bramką i Kotwica traci gola. Chojniczanka prowadzi 2:3.

19:52
Regulaminowy czas gry dobiegł końca. Sędzia dolicza co najmniej 5 minut.

19:49
Kolejny strzał gości. Udana interwencja Błąkały. Chojniczanka cały czas uderza na naszą bramkę.

19:47
Świetna akcja Kotwicy. Szybkie uderzenia, szybkie podania, ale obrona Chojniczanki poradziła sobie z naszą kontrofensywą. Goście przystępują do kontrataku. Strzał na bramkę broni Robert Błąkała.

19:46
Mocne uderzenie Piotra Kieruzela. Na szczęście dla nas - niecelne.

19:45
Żółta kartka dla Mateusza Jagiełły, zawodnika Kotwicy. Sędzia do tej pory był oszczędny w kartkach, teraz rozdaje je dość chętnie.

19:43
Pechowa akcja dla Kotwicy Kołobrzeg w 82 minucie spotkania. Jakub Biskup uderza piłkę i bramkarz Kotwicy był bez szans. Żółta kartka dla Jakuba Mrozika za faul na zawodniku Kotwicy.

19:41
Żółta kartka za faul dla Sebastiana Bartlewskiego.

19:37
Zmiana w drużynie Kotwicy. Boisko opuszcza Maciej Załęcki, a na jego miejsce wchodzi Mateusz Świechowski.

19:34
Po błędzie Kotwicy, akcja ofensywna Chojniczanki. Na szczęście strzał na bramkę obronił Robert Błąkała. To już kolejna akcja gości w naszym polu karnym.

19:30
Strzela Andrzej Rybski, ale Robert Błąkała wyłapuje piłkę.

19:27
Faulowany Korneliusz Sochań w pobliżu bramki. Sędzia jednak nic nie widzi.

19:24
Zmiana w drużynie gości. Na boisko wchodzi Jakub Biskup, który zastąpił Michała Jakóbowskiego.

19:22
Wielkie oburzenie na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Kibice wygwizdują i wyzywają sędziego, który nie odgwizdał kolejnego ewidentnego faulu na zawodniku Kotwicy. Piotr Tworek ze złości rzucił w płot butelką. Sędzia odbył z nim krótką rozmowę.

19:21
Żółta kartka dla Korneliusza Sochania za nie do końca udany wślizg.

19:20
Sam na sam z bramkarzem był Dominik Boetcher. Michał Dumieński był jednak szybszy. Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Patryk Mikita, a zastąpił go Filip Kozłowski.

19:15
Bardzo dużo szczęścia ma Kotwica. Tylko tak można wytłumaczyć to, że Patryk Mikita nie umieścił piłki w naszej bramce. Tymczasem boisko opuszcza Łukacz Kacprzycki, a zmienia go Dominik Boetcher.

19:12
Na murawie leży kolejny faulowany zawodnik Kotwicy - Karol Żmijewski. Według sędziego, faulu nie było.

19:10
Strzał Jacka Podgórskiego na bramkę Kotwicy, na szczęście niecelny.

19:08
Na boisku leży kontuzjowany Piotr Giel. Zwozi go z murawy melex na niebieskim kogucie. Zmienia go Karol Zieliński

19:07
I zaczynamy drugą połowę. Nie ma zmian w zespołach.

18:50
Koniec pierwszej połowy. Kotwica na razie prowadzi 2:1.

18:46
Po faulu na zawodniku gości rzut wolny dla Chojniczanki. Niestety, strzał Pawła Zawistowskiego kończy się golem. W 43 minucie Chojniczanka zdobywa bramkę kontaktową.

18:43
W 40 minucie spotkania, po świetnej akcji, bramkę dla Kotwicy zdobywa Remigiusz Szywacz. Kotwica prowadzi 2:0.

18:41
Po błędzie defensywy Kotwicy, Chojniczanka wyprowadziła świetną akcję z autu. W kierunku bramki strzela Andrzej Rybski, na szczęście niecelnie. Chwilę później, po kolejnym błędzie Kotwicy, Chojniczanka wywalczyła rzut rożny.

18:39
Kolejna świetna akcja Kotwicy. Dynamiczne podanie piłki do Piotra Giela mogło skończyć się trudną sytuacją dla Chojniczanki. Niestety, Giel źle przyjmuje piłkę i traci ją blisko pola karnego.

18:35
Rzut rożny dla Chojniczanki. Kotwica kontroluje sytuację na boisku, naciska na gości. Sędzia przy okazji ogłasza przerwę na nawodnienie zawodników.

18:26
Dwie piękne akcje Kotwicy. W kierunku bramki strzela Łukasz Kacprzycki. Dobra postawa Kotwicy.

18:25
Faulowany Jakub Poznański, kapitan gospodarzy.

18:23
Mocny strzał na bramkę Roberta Błąkały. Jeden rzut rożny dla gości, ale niewykorzystany. Drugi też bez efektu. Chojniczanka szuka szczęścia na naszej połowie, ale bezskutecznie.

18:21
Michała Jakóbowskiego fauluje Maciej Załecki. Rzut wolny dla Chojniczanki. Przez chwilę niebezpiecznie w polu karnym Kotwicy Kołobrzeg.

18:20
Łukasz Kacprzycki wybija piłkę z dala od bramki Kotwicy. Goście próbują strzelać na bramkę Kotwicy, ale są to zbyt słabe akcje. Gospodarze kontratakują, Michał Dumieński musi interweniować.

18:17
Gola dla Kotwicy w 13 minucie pięknym strzałem głową zdobywa Sebastian Bartlewski.

18:13
Niebezpiecznie pod bramką Kotwicy. Strzelał Michał Jakóbowski, ale obronił Robert Błąkała.

18:03
Mecz zaczyna się z niewielkim opóźnieniem. Kotwica prezentuje swoją nową maskotkę - pirata. Trwa konkurs na jego imię.