19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Bądź piękna i zadowolona ze swojego ciała, twój idealny wygląd to zarazem doskonała kondycja psychiczna. Zadbamy o Twoje ciało i samopoczucie (promo).

Salon masażu Zdrowie i Relaks z okazji pierwszych dni wiosny zaprasza na Masaż odchudzający w promocyjne cenie!

Bańki chińskie wykonuje się w  masażu leczniczo-relaksacyjnym. Bańki zmniejszają napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała.

Masaż odchudzający wykonywany Bańką Chińską to doskonały sposób na wymodelowanie swojej sylwetki na wiosnę i lato. Bardzo szybko widać efekty masażu, ciało staję się elastyczne i znikają cellulit, zbędne centymetry, szczególnie na udach, pośladkach i brzuchu.

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych.

Tylko teraz oferujemy Masaż odchudzający (bańką chińską) + akupresura stóp w promocyjnej cenie 270zł/2h

Gwarantujemy utratę zbędnych centymetrów i doskonałe samopoczucie.

Udowodnij sobie i innym, że jesteś piękna już dziś!

Informacje i kontakt:
Zdrowie i Relaks
ul. Zapleczna 3d/1
(wejście od ul. Okopowej)