27 kwietnia 2024    |    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
27 kwietnia 2024
    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Tydzień Self Care z Joanną Ibisz

Zapraszamy Was na wyjątkowy tydzień w HAVET Hotel!

Już w kwietniu, w terminie 13-17.04,  Joanna Ibisz odwiedzi Nas ponownie i poprowadzi cykl inspirujących warsztatów Self Care. Spotkamy się przy aromatycznych ziołowych naparach, zdrowych koktajlach czy filiżance kawy i wspólnie odkryjemy tajniki samoopieki. Podczas tygodnia Self Care zadbamy również o ciało wraz z trenerką Animal flow. Poznamy innowacyjną metodę treningową połączoną ze stretchingiem i elementami mobility. Na koniec każdego dnia warsztatów ukoimy nerwy i nauczymy się głęboko relaksować podczas zajęć z instruktorką oddechu Soma Breath.

Program warsztatów:

13.04 sobota
11:00 Joanna Ibisz "Minimalizm Cyfrowy"

14.04 niedziela
11:00 Joanna Ibisz "Jak odnaleźć swój wellbeing w nowoczesnym świecie i uniknąć wypalenia"

15.04 poniedziałek
11:00 Joanna Ibisz "Nawyki budujące życie - proste triki, które możesz wprowadzić w życie"

16.04 wtorek

17.04 środa
11:00 Joanna Ibisz "Zdrowie zaczyna się od jelit - jak o nie zadbać?"
20:00 Warsztaty oddechowe Soma Breath

Zapraszamy Cię do zadbania o siebie w wyjątkowej atmosferze i pięknym otoczeniu.

Koszt tygodniowych, pełnych warsztatów to 1100pln od osoby.

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego pamiętajcie żeby zarezerwować swoje miejsce
tel. 94 711 36 50/52/53

Poznaj Joannę Ibisz
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Dyplomowany lekarz medycyny stylu życia z ramienia International Board of Lifestyle Medicine oraz członkini British Society of Lifestyle Medicine. Specjalistka akupunktury z dyplomem Polskiego Towarzystwa Akupunktury. Obecnie uczestniczy w szkoleniach z medycyny funkcjonalnej, przygotowując się do otrzymania dyplomu The Institute for Functional Medicine w USA.
W swojej codziennej pracy rozpatruje indywidualnie i holistycznie historię każdego Pacjenta, zwracając uwagę na dietę, sen, aktywność fizyczną, radzenie sobie ze stresem czy relacje z innymi. W pierwszej kolejności skupia się na zmianie stylu życia, diety, suplementacji i akupunkturze
Tworzy projekt edukacyjno-motywacyjny pod nazwą BeWell by Ibisz, www.bewellbyibisz.com, Instagram: https://www.8dc6460bbbb088757ed67ed8fb316b1b-gdprlock/bewellbyjoibisz/

Metoda Soma Breath z Moniką Cisło https://www.8dc6460bbbb088757ed67ed8fb316b1b-gdprlock/monika.cislo_somabreath

Metoda odbywa się w częściowej deprywacji sensorycznej. Uczestnicy zakładają na uszy słuchawki, a na oczy opaski, dzięki temu odcinają zmysły od postrzegania świata zewnętrznego i kierują uwagę głęboko do swojego wnętrza. Muzyka trypnaturalna wprowadza mózg na fale o obniżonych częstotliwościach dzięki czemu oddychający doznają stanu głębokiego relaksu Dzięki wydłużaniu wydechów redukujemy stres komórkowy, który jest przyczyną wielu chorób.