29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Sowie Gniazdko i RoboCamp, kolejny raz mają zaszczyt zaprosić dzieci do tygodniowej zabawy z robotami! Tym razem czekamy na Was w te wakacje!

Uwaga, trwają już zapisy na Lato Z Robotami !!!

Planujemy zorganizować cztery turnusy. Każdy turnus to dwie grupy wiekowe: Master (dzieci w wieku 7- 10 lat), Junior (dzieci w wieku 5-6 lat). Grupy wiekowe pracują na różnych zestawach: Master - Lego Mindstorms EV3, Junior - Lego Wedo.

Program Lata Z Robotami to całkowicie nowe, interesujące i zróżnicowane modele prawdziwych, poruszających się robotów z wykorzystaniem najnowszych zestawów edukacyjnych Lego Mindstorms EV 3.0 w grupie dzieci starszych oraz zestawów Lego WeDo dla młodszych uczestników.
Lato Z Robotami to przede wszystkim gwarancja wspaniałej zabawy – ale nie tylko, to także nauka programowania, rozwój wyobraźni, intuicji technicznej oraz umiejętności współpracy z rówieśnikami.

Program na Lato Z Robotami został tak opracowywany, aby uniknąć budowania tych samych modeli robotów, które były konstruowane w poprzednich sezonach – podczas ferii zimowych, czy też w trakcie roku szkolnego na prowadzonych przez nas warsztatach robotyki.
Program ramowy:
- 7.00-8.00 Zabawa, oczekiwanie na wszystkich uczestników
- 8.00-9.30 Rozpoczęcie zajęć
- 9.30-10.00 II śniadanie
- 10.00-12.00 Budowa i programowanie pierwszego robota
- 12.00-13.30 Gry i zabawy (w przypadku ładnej pogody - na wolnym powietrzu)
- 13.30-14.00 Obiad*
- 14.00-15.30 Budowa i programowanie 2 robota*
- 15.30-16.00 Pokaz i zabawa robotem
- 16.00 Zakończenie zajęć
- Opieka do g. 16.00

*przewidujemy również dłuższe wyjścia, np. do kina i muzeum, w takim dniu budowany jest tylko jeden robot

Oprócz konstruowania i programowania robotów opartych na motywach, takich jak: kosmos, technika, wynalazki, przewidziane są:
- konkursy w zespołach
- walki robotów
- zabawy w języku angielskim
- zabawy techniczno-plastyczne
- ciekawe eksperymenty naukowe z elementami fizyki
- inne atrakcje

Przewidziane atrakcje, które uczestnicy sami będą mogli wybrać z listy to:
- kino
- zabawa w parku linowym
- wyjście do kina 8D
- wyjście do Muzeum Oręża Polskiego
- wystawa klocków lego
- dziki zachód w Zieleniewie
- muzeum 6D
- piracka przygoda

Pracujemy i bawimy się w grupach kilkunastoosobowych. Maksymalna liczba osób w grupie wyniesie 12, a opiekę sprawować będzie co najmniej dwóch animatorów/lektorów.
Wybierając Lato z Robotami gwarantują Państwo swoim dzieciom niezapomniane przeżycia. Starannie opracowany program pozwala dziecku na wszechstronny rozwój i naukę adaptacji w nowych warunkach, a Państwo mają gwarancję pozostawienia dziecka pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Lato Z Robotami będzie odbywać się w Edukacyjnej Sali Zabaw Sowie Gniazdko przy ulicy Zaplecznej 7g/17 w Kołobrzegu.
Zapewniamy opiekę już od g.7.00 do 16.00, całodzienne wyżywienie (II śniadanie, obiad, przekąski i napoje) w cenie 400 zł brutto za turnus.

Możliwe terminy do wyboru :
I turnus (06.07 - 10.07.)
II turnus (20.07 - 24.07.)
III turnus (03.08 - 07.08.)
IV turnus (17.08 - 21.08.)

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem 601901764
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA