Scattered Clouds

14 maja 2024    |    Imieniny: Maciej, Bonifacy, Dobiesław
14 maja 2024
    Imieniny: Maciej, Bonifacy, Dobiesław

REDAKCJA MIASTOKOLOBRZEG.PL NIE ODPOWIADA ZA ZMIANY W PLANIE IMPREZ!

Widok roku
W roku
Widok miesiąca
W miesiącu
Weekly View
W tygodniu
Daily View
Według dnia
PLANSZÓWKOWO
Sobota, 12 września 2015, 09:00 - 18:00

Stowarzyszenie Fantasy & Science Fiction „Uroczysko”, Centrum Nauki Angielskiego DICE oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta mają zaszczyt zaprosić Państwa na dni otwarte Stowarzyszenia Fantasy & Science Fiction i Centrum Nauki Angielskiego DICE. Działalność Stowarzyszenia jest skierowana do młodzieży i dorosłych mających chęć dowiedzieć się czegoś więcej o grach planszowych, literaturze, komiksie jak również zgłębić wiedzę tajemną w zakresie różnych dziedzin fantasy i science fiction. Centrum Nauki Angielskiego DICE w Kołobrzegu prowadzi kursy języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych, wykorzystując najnowsze metody nauczania, w tym nauczanie przez zabawę i konwersacje. Na ten dzień Stowarzyszenie przygotowało game roomu z wieloma grami planszowymi dla uczestników w każdym wieku, do zróżnicowanych tematycznie oraz poziomami zaawansowania. Dodatkowo odbędą się ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W SPLENDOR.

DICE przygotowało pokaz gier planszowych po angielsku, zabawy z kostkami, gigantyczną grę "Snakes and Ladders”, labirynt „Monster Hunt”, zabawy magnetyczne oraz inne zabawy - niespodzianki. Dodatkowo będzie dostępny kącik literacki z książkami i komiksami w języku polskim oraz angielskim. Mamy nadzieję, że zaszczycą nas swoją obecnością nie tylko Kołobrzeżanie ale również osoby spoza miasta i powiatu. Nadrzędnym celem naszej działalności jest propagowanie kultury, dobrej zabawy, rozpowszechnianie wiedzy o grach z zakresu fantastyki w naszym regionie i województwie. Link do naszego facebooka: https://www.facebook.com/sfscifi. Do zobaczenia na miejscu.

PLANSZÓWKOWO PROGRAM SF&SCI-FI „UROCZYSKO"
09.00 – 18.00 – GAME ROOM – możliwość zagrania w gry planszowe i towarzyskie
09.00 – 10.00 – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W SPLENDOR - zapisy na turniej
10.15 – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W SPLENDOR - rozpoczęcie turnieju

PROGRAM DICE OD 09.00 DO 18.00
– POKAZ GIER PLANSZOWYCH PO ANGIELSKU
– ZABAWY Z KOSTKAMI
– GIGANTYCZNA GRA „SNAKES AND LADDERS"
– LABIRYNT „MONSTER HUNT"
– ZABAWY MAGNETYCZNE ORAZ INNE ZABAWY - NIESPODZIANKI
Dodatkowo kącik literacki z książkami, komiksami – dostępny podczas konwentu.