Ogłoszenia ***  Mikrotech S.A. - Netkadra  (Dam Pracę)  ***  Mikrotech S.A. - Netkadra  (Dam Pracę)  ***  Wycinka Drzew Forest  (Usługi)  ***

Wycieczka kwietniowa do Smoleńska

Bądź w Smoleńsku na obchodach I rocznicy katastrofy prezydenckiego samolotu. Zwiedź północną część Kresów Wschodnich, w tym przepiękne Wilno.

KOŁOBRZEG – GRODNO – WITEBSK – SMOLEŃSK – KATYŃ – WILNO- TROKI (6 dni), 08.04 – 13.04.2011

1 dzień – 08.04.2011
Wyjazd z Kołobrzegu w godzinach porannych, przejazd do Białegostoku, obiadokolacja, przekroczenie granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy Białostockiej. Przyjazd do Grodna, nocleg w Pensjonacie (pokoje 1,2 osobowe typu apartamentowego, bardzo dobry standard)

2 dzień – 09.04.2011
Śniadanie, przejazd do Witebska w pobliżu granicy z Rosją. Po trasie zwiedzanie Nowogródka – Muzeum , kopiec i pomnik Adama Mickiewicza, zabytkowy kościół farny - miejsce gdzie ochrzczony został A. Mickiewicz oraz wziął ślub Władysław Jagiełło, ruiny średniowiecznego zamku. Zakwaterowanie w Hotelu w Witebsku (pokoje 2-osobowe z łazienkami) obiadokolacja.

3 dzień 10.04.2011
Śniadanie, przejazd do Smoleńska, udział w uroczystościach I rocznicy katastrofy w Smoleńsku , wyjazd do Katynia na miejsce rozstrzelania polskich oficerów w 1940 roku. Powrót do Witebska, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – 11.04.2011
Wczesne śniadanie, przejazd do Wilna. Przyjazd w godzinach popołudniowych, realizacja programu turystycznego z przewodnikiem – cmentarz na Rossie, kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, wieczorny spacer po starówce wileńskiej .

5 dzień  - 12.04.2011
Śniadanie, całodzienne zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Uniwersytet Wileński, Kościół św. Teresy z kaplicą Matki Miłosierdzia w Ostrej Bramie, Zaułek Literacki z muzeum i pomnikiem A. Mickiewicza, Kościół św. Anny, Katedra Wileńska, Pomnik Gedymina i inne zabytki Starówki Wileńskiej; przejazd do TROK. zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich, ulica Karaimów z charakterystyczną zabudową; powrót do Wilna, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – 13.04.2011
Śniadanie, wyjazd do Polski, przyjazd do Kołobrzegu w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA – transport komfortowym autokarem, 5 noclegów, 5 obiadokolacji, 5 śniadań, usługi przewodnika w Nowogródku, Smoleńsku, Wilnie, Trokach, koszt wiz rosyjskich oraz 2-krotnych białoruskich, pełna obsługa wizowa, ubezpieczenie NNW i KL, opieka licencjonowanego pilota ze znajomością jęz. rosyjskiego.

CENA: 1 500,00 pln / osobę przy 48 osobach płacących
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 40 zł/osobę)
Niezbędny ważny paszport
Więcej informacji i zapisy pod numerami telefonów